Career

Esti pasionat sau pasionata de turism si vrei sa activezi in domeniu?
Esti o persoana comunicativa, energica si organizata?
Alatura-te echipei noastre pentru a lucra in cadrul unui aparthotel de 4 stele.

Trimite CV-ul tau pe e-mail si aplica pentru posturile de mai jos.
Te asteptam cu drag!

Angajam Receptionera

Conditii de munca sigure pe perioada nedeterminata.

Candidatul ideal:

- bine organizat, simtul responsabilitatii
- sa manifeste amabilitate, promtitudine si corectitudine in relatiile cu clientii
- vorbitor de cel putin o limba straina ( preferabil engleza )
- calm si dezghetat avand in vedere ca este primul in contact cu clientii
- prezentabil, cu o infatisare placuta
- sa aiba o tinuta fizica si vestimentara curata,bine ingrijita
- deprindere cu programe soft sub windows
- orientare catre rezultate, initiativa, flexibilitate, creativitate
- experienta pe un post similar constituie un avantaj

Responsabilitati:

- urmareste rezultatele campaniilor de promovare
- mentine relatiile profesionale cu toti partenerii interni si externi
- colaborareaza in permanenta cu celelalte departamente ale firmei pentru a asigura coerenta si eficienta strategiilor adoptate.
- gestionarea rezervarilor,intampinarea oaspetilor,check in/check out.
- intocmirea facturilor,incheierea contractelor de colaborare cu diversi parteneri